Milion sluncí, recenze

9. dubna 2013 v 19:47 | Ell
Název: Milion sluncí (2.část)
Série: Loď mezi hvězdami
Autor: Beth Revis
Vyšlo: 2012
Nakladatelství: CooBoo
Počet stran: 360
Žánr: Sci-fi a fantasy
Četla jsem: 13.2. - 9.3. 2013
Nechápu, jak se to autorce povedlo, ale tenhle díl hýřil překvapeními. Musím doporučit všem, co četli první díl. Já jsem z prvního nebyla vůbec nadšená, ale i tak jsem se rozhodla číst druhý a rozhodně toho nelituji a těším se na další. Však sama autorka na konci knížky říká, že díky její agentky kniha vznikla, a že ji přinutila přijít s ještě lepším nápadem než původně.
V knížce se setkáváme s plno zvraty. Nejdřív Amy se Synem na vesmírné lodi Universum řeší Phydus, který měl obyvatele zdrogovat a nechat v nevědomosti. Ten zavedli dřívější velitelé lodi, aby na lodi byl pořádek. Syn, jak se to dozvídá ho chce samozřejmě ihned zrušit... to ponese ovšem následky a na lodi začnou vzpoury. Dále s Amy řeší problém opoždění lodi a jak už asi vyčteme z názvu třetího dílu Všechny barvy Země bude to opravdu zajímavé. Já už jsem natěšená na další díl.
Cíl nová Země..
Mé hodnocení:
5 hvězdiček z 5.
Celé UNIVERSUM je jedna velká lež. Když se to jeho obyvatelé dozvěděli, rozpoutal se chaos. Jsou to už tři měsíce, co Amy odpojila. Kam se podívá, všude stěny, už tři měsíce. Syn se ujal velení lodi a rozhodl se skoncovat s Phydusem a přestat svým lidem lhát. Jenže ani on nezná celou pravdu, a když spolu s Amy začínají zjišťovat, co všechno jim zatím zůstalo utajeno, je jasné, že mají před sebou dlouhou cestu, na níž si každý krok musí tvrdě vybojovat. Jak to bude dál s Lodí mezi hvězdami?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama