Oliver Nocturno - Upírova fotografie, recenze

13. dubna 2013 v 15:30 | Ell
Název: Upírova fotografie
Série: Oliver Nocturno
Autor: Kevin Emerson
Vyšlo: 2011
Nakladatelství: CooBoo
Počet stran: 232
Žánr: Sci-fi a fantasy
Česta jsem: 30.3. - 13.4. 2013
Ze začátku mi přišlo, že si sem tam někdo z postav protiřečil a podle mě měli postavy upírů,až nadpřirozených schopností.
Pro čtenáře pod 13 let ... já jsem se už nudila.
Já jsem knížku, tak tak dočítala, protože jsem se chtěla vrhnout na další, ale dočetla. V této knížce šlo v podstatě o to, že zvědavá Emalie vyfotila při prohlídce ,,opuštěného domu" Olivera, který tam bydlel se svojí rodinou .. byl to upír. Rodiče mu už od začátku dětství tloukli do hlavy, že fotografování pro upíry je nebezpečné. On, ale po čase zjistlil, že nebezpečné zas tak není, ale na fotce není viditelný. Spolu s Emálií a jejím bratrancem Deanem, tedy chtějí zjistit proč. Do toho se začínají zaplétat další podivnosti.. a rozuzlovat dělší zamlknutá a umlčená tajemství.
Našla jsem na netu původní obálku knížky ..
Musím uznat, že je mnohem hezčí :)
Moje hodnocení:
1,5 hvězdičky z 5.
Co se stane, když vyfotografujete upíra? Emalii, tvrdohlavé holce s prapodivnou minulostí, se to podařilo. Úplnou náhodou vyfotila Olivera Nocturna a vůbec netušila, co tím všechno rozvíří. Oliver je totiž jiný než jeho krvežízniví upírští spolužáci, milující rodiče a jeho zákeřný starší bratr, který si nechává říkat Zlocius. Oliver je zkrátka o trochu víc člověkem než všichni ostatní. A to může být problém... Upíři žijí mezi námi, mají svoje města, svoje školy a uzavřenou skrytou komunitu...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama