Tweety s city, recenze

15. května 2013 v 20:20 | Ell
Název: Tweety s city
Autor: Elizabeth Rudnick
Vyšlo: 2012
Nakladatelství: CooBoo
Počet stran: 270
Žánr: Dívčí román
Četla jsem: 13.-15.5.2013
Já tak ráda kritizuju :D No do této knížky jsem moc nadějí nevkládala už jen proto, že byla psaná formou tweetů, e-mailů a blogů. To ti příběh dokopy moc nedá a ani si tak nepočteš i když musím ocenit originalitu. Dočítala jsem jen z donucení, že se to čte tak rychle :DD Je to opravdu, ten klasický dívčí románek..Láska, láska, láska, ale musím říct, že menčí čtenářky by to možná bavilo. Zvlášť některé, které knížky moc nebaví a chtějí něco oddechového. Mě ale připadalo jako by jsem si četla cizí facebookovou (twittrovou) zeď. A to mě vůbec nebaví..
Dávám 1 hvězdičku z 5.
Claire nemůže uvěřit, že si ji na Twitteru našel její vysněný kluk. Myslela si, že si jí nikdy ani nevšimne, ale jak se zdá, rozumí jí líp než kdokoliv jiný. Twittersmír je ale záhadné místo, kde se občas přátelé chovají jinak než v reálném světě. A aby toho nebylo málo, Claire si uvědomí, že je zamilovaná do úplně posledního kluka, který kdy připadal v úvahu…
Claire sní o Jackovi snad už od doby, kdy byla ve školce. Teď se ji nečekaně ozval na twitteru a Claire je nadšením bez sebe, ale ouha nakonec se vyklubalo, že to byl jen její dlouholetý kamarád Will a chtěl ji jen vykouzlit úsměv na tváři. Původně to byl nápad Bennetta, aby ji napsal nějaký tweet jako Jack to se ovšem vymklo. Bennett je kamarád Willa, gaučový povaleč a obdivovač Star Treku. Craire se to samozřejmě dozví a nechce v žádném případě už o Willovi ani slyšet i když on sám se jí přiznal, že to udělal i proto že ji miluje a jen ji chtěl vidět šťastnou. Claire nakonec utěší její kamarádka Lottie, hráčka lakrosu a lamačka klučičích srdcí. Náhodou lakros hraje ve stejném týmu i s Jackem. Claire má ale právo být naštvaná, protože ještě než se to dozvěděla byla s Jackem na dvou skutečných randech a i tak se jí víc líbil ten Jack z twittru. No co budu říkat, prostě to všechno dobře dopadlo. Claire se dala nakonec dohromady s Willem a Lottie s Bennettem.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama