On My Wishlist (2)

8. června 2013 v 6:00 | Ell |  On My Wishlist
Od autora Book Chick City.
Cílem je každou sobotu zveřejnit knihy, které bychom si chtěli koupit. Můžou to být starší i novější knihy, či knihy vycházející v budoucnu.

Název: Zapomnění
Autor: Cat Patrick
Vyšlo: 2012
Nakladatelství: Argo
Počet stran: 277
Žánr: Sci-fi, fantasy, romány
Překlad: Lucie Simerová
za 189,-
Anotace: "Jmenuji se London Laneová. Až na pár týpků si o mně všichni myslí, že jsem normální, obyčejná holka. Moc o sobě nemluvím a pečlivě se schovávám za svou masku. Lidi by totiž asi stěží pochopili, že si nevzpomínám na nic, co se kdy v minulosti stalo. Zato ale znám budoucnost - svoji i všech okolo mě. Od té doby, co znám Lukea, lépe řečeno - co se s ním každý den znovu seznamuju -, vidím ve svých vizích pohřeb. Jenže nedokážu zjistit, kdo umřel. A mám strach, aby to nějak nesouviselo s Lukem." Každé ráno v 4:33 se Londonin mozek restartuje a všechny její vzpomínky na uplynulých 24 hodin nenávratně zmizí. Hrdinka si proto den co den píše poznámky, aby např. věděla, co měla včera na sobě, co se stalo, co probírali ve škole. Občas se jí taky náramně hodí, že může využít svoje znalosti o budoucnosti. Zkrátka: London si události pamatuje tak dlouho, dokud se nestanou... A jediný, koho ve svých budoucích vzpomínkách nevidí, je její kluk Luke.
Proč zrovna tato knížka?
Moc mě zaujala anotace a taktéž by jsem si ji ráda přečetla, ale jak jsem tak zkoumala webovkama naší knihovny nemají ji. Smutné. Tak nezbývá než si ji připsat na seznam, na co se podívat v knihkupectví.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Monie Monie | Web | 11. června 2013 v 17:44 | Reagovat

anotace zní velmi zajímavě, také bych si jí ráda přečetla. Opravdu hodně se mi líbí ten námět :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama