Oh My Wishlist (8)

27. července 2013 v 16:00 | Ell |  On My Wishlist
Název: Počátek
Autor: Jessica Khoury
Vyšlo: 2013
Nakladatelství: Egmont
Počet stran: 372
Žánr: Sci-fi, Fantasy, Román
za 291,-
Anotace: Pia vždy znala svůj osud. Měla počít novou rasu, linii nástupců, kteří porazí smrt. Za tímto účelem se zrodila, byla geneticky upravená k nesmrtelnosti a vychovávaná týmem vědců v tajné skrýši v Amazonském deštném pralese. Nyní ji vědci začínají podrobovat testům, jejichž výsledkem má být dokončení celého nebezpečného projektu.
Co si Pia pamatuje, vždy nejvíc toužila naplnit jejich očekávání. Ale v noci o svých sedmnáctých narozeninách nachází díru ve zdánlivě neproniknutelném plotě, který uzavírá její sterilní domov. Poprvé v životě volná v džungli potkává Eia, chlapce z nedaleké vesnice. Nedokáže odolat a pokračuje v útěcích, aby ho mohla vídat. Zamilují se do sebe a kousek po kousku začínají poznávat pravdu o Piině původu - pravdu se smrtícími následky, která navždy změní jejich životy.
Proč zrovna tato knížka?
Džungle a dobrodružství. Jo to je hezký důvod, co? Je škoda se nezmiňovat o obálce. Je dokonala a to bez nadsázky. Konečně jsem se dočkala v ČR dokonalé obálky. Smějící se Sranda. Jasně, že je jich dost hodně hezkých, ale tato dokonalá. Když jsem si ji prohlížela v knihkupectví nejen, že takhle vypadala, ale ještě měla listy džungle zvláštně vystouplé. Jak? Teda, klobouk dolů nakladatelství. Což mě, ale hodně překvapilo, byla mladičká autorka. Páni 23 let.
Ehmm.. jdu šetřit.. Nevinný
Upoutávka na knížku:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama