Měsíční chvástačka (3)

1. září 2013 v 11:44 | Ell |  Měsíční chvástačka
Toto meme pořádá Judit.
Jde o to, že každým koncem měsíce se zveřejní knížky, co jste si koupili,
dostali nebo vyhrály.

Jajaj. Smějící se To nám ty prázdniny rychle utekly. A já se musím předem omluvit, když ne vám pár zbloudilým dušičkám, co občas přivítáte na tento blog, tak aspoň sama sobě. Je to se mnou děs. Začátkem srpna jsem dostala totální zásek a počítala jsem s tím, i když jsem si zakládala blog. Můj problém je, že u blogu nevydržím moc dlouho a v srpnu to bylo, tak že jsem se na knížky skoro až vykašlala. Ale i tak tu máme
Chvástačku za

Srpen 2013!

Co jsem si koupila/dostala
Kvalita. Blesk ne blesk, ale aspoň je uvidíte.
Upíří kníže - Darren Shan (6#)
Jsem moc ráda, že jsem si dokoupila další díl do Shanovy série. Teď už mi chybí jen dva díly a to druhý a třetí (Upírův pomocník, Krvavé chodby). Jak ráda bych měla všechny, ale bojím se, že s těmi posledními bude problém.
Upíři odvedle/Radleyovi - Matt Haig
Tu knížku jsem už chtěla delší dobu, i když vím, že hodnocení zas tak kladné nejsou. Zpozorovala jsem ji, když byla novinka (2011). To jsem měla deset nebo jedenáct. Smějící se No, ale mám ji doma. Byla totiž jen za pade.
Postel - David Whitehouse
Má nádhernou obálku a stála jen pade. To asi vysvětluje vše. Smějící se Ne, viděla jsem ji jednou u nás v knihovně a přemýšlela jsem, jestli si ji půjčit. Anotace mě moc zaujala. Musím říct, když jsem si přečetla prvních pár vět, že mě kniha bude bavit.
Past (1#), Horečka (2#)/Zahrada nesmrtelnosti - Lauren DeStefado
Tak dlouho jsem přemýšlela, jestli si to přečíst nebo ne, koupit nebo ne. Tak dlouho až to přišlo do slevy. Sto padesát za jeden díl v Dobrovském. Dost mě odradilo to, že se Fortuna nechystá vydat poslední díl této triologie.

Co jsem vyhrála
Vyhrála jsem hned dvakrát a to v Letním hopu. Knížky mi ještě nepřišly. Zmíním se, když tak v zářijové chvástačce.

Co jsem si půjčila z knihovny
V dřívějších chvástačkách jsem neuváděla knížky, co jsem si půjčovala, protože jsem si žádné nepůjčovala. Smějící se Aspoň co vím. A tak mě napadlo, že bych to k té chvástačce připojila. Za pár měsíců si třeba připomenu, co jsem kdy měla půjčené..
Marcelo ve skutečném světě - Francisco Stork
O této knížce vím snad jen to, že má velice kladné hodnocení a že sama by jsem si ji jen tak nekoupila. Zatím jsem se k ní nedostala a to mi leží doma už skoro celý srpen. Budu si ji muset prodloužit, ale už se na ni moc těším.
Všechny barvy země/Vesmír - Beth Revis
Dokonalost. Už jsem u konce a nemůžu si ji vynachválit. A čtu ji už taky zatraceně dlouho, jen se nemůžu k tomu dokopat. Poslední dobou prostě stávkuju. Divím se, že jsem napsala chvástačku. Smějící se
Pro dnešek to je všechno, mějte se!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nikol Nikol | Web | 1. září 2013 v 12:50 | Reagovat

Pěkné kousky. Upíry od vedle bych chtěla. :) :-)  :-)

2 David Holec David Holec | E-mail | Web | 10. září 2013 v 21:23 | Reagovat

Hezké knížky! :) Ti upíři od vedle by mě taky zajímali. :) Zdravím z Valmezu! :D

3 Ell Ell | Web | 18. září 2013 v 20:20 | Reagovat

Děkuju :DDDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama